• Ryszard Niklas dołaczył do nas w 2017 roku. Absolwent studiów magisterskich wydziału filologiczno-historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji przy Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym oraz Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczo Behawioralnej, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Behawioralnej i Poznawczej, zrzeszającego specjalistów profesjonalnie pomagających w problemach z zakresu zdrowia psychicznego. Prowadzi indywidualną praktykę w Giżycku, kieruje Specjalistycznym Ośrodkiem Terapeutycznym – Przyjazną Kliniką Uzależnień w Starych Juchach

  Więcej
 • Maciej Olszewski dołączył do nas jako darczyńca w 2016 roku. Odznaczony platynową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczył się w Program? "Trzeba pomagać młodym ludziom na starcie" - napisał Maciej Olszewski o tym dlaczego włączył się w Przekaż dalej. Musimy waam się przyznać, że! my już nie #wiemy jak traktować tego człowieka :) #Pomoc jaką otrzymaliśmy jest taka, że co najmniej w 3-4 rolach byśmy go #obsadzili. #darczyńca, #sympatyk, #doradca, czy już członek #zespołu... Jedno wiemy na pewno #WIELKIE #DZIĘK Maćku i wielkie dzięki dla firmy FALA - farby dla każdego

  Więcej
 • Artur Fijałkowski jest człowiekiem wielu pasji – lata samolotem, żegluje, jeździ motocyklem. Ale przede wszystkim jest przedsiębiorcą. Jedną z ważniejszych pasji w jego życiu jest biznes i praca z innymi ludźmi – dlatego prowadzi Agencję Pracy Tymczasowej Mazury Job, którą stworzył od podstaw. Dzięki kreatywności Artura i włożonemu w nią sercu jest nie tylko przyjaznym miejscem pracy, ale też prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia.

  Więcej
 • Nikodem Kemicer dołączył do nas jako darczyńca w 2018 roku. Odznaczony złotą odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczył się w Program? "Jestem człowiekiem wielu pasji. Niestety część z nich odkryłem bardzo późno - wiadomo finanse, a raczej ich brak. Dlatego postanowił wesprzeć fundusz stypendialny Przekaż dalej, aby inni mieli większe szanse" - taką odpowiedź od niego usłyszeliśmy. 

  Więcej
 • Grzegorz Stachurski jest z nami od 2015 roku. Odznaczony złotą odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. "#Wspieram od początku i będę wspierał nadal, mimo, że z reguły #pomagam inaczej niż #finansowo, na Przekaż dalej daje #kasę, bo wiem jak ta #inwestycja działa na młodych ludzi." - takie zndanie na temat Przekaż dalej ma Grzegorz Stachurski. 

  Więcej
 • Monika Koszade - Rutkiewicz dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona złotą odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Jest osobą pełną pasji, podróżniczką i zapaloną czytelniczką. Ogromną satysfakcję dają jej kontakty międzypokoleniowe - przekazywanie wiedzy, integrowanie się wokół ważnych spraw społecznych a także współdziałanie z interesującą młodzieżą. Monika jest współtwórczynią idei programu Przekaż dalej, a tym roku wsparła go po raz kolejny.

  Więcej
 • Patrycja Łapińska jest z nami od 2015 roku. Odznaczona złotą odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Patrycja wspiera program od samego początku. Dlaczego? „Warto wspierać Przekaż dalej, dlatego że zawiera w sobie efekt synergii, czyli 2 + 2 = 5. Razem możemy więcej, a wytworzona pozytywna energia idzie dalej w świat i procentuje kolejnymi pozytywnymi działaniami.” 

  Więcej

Darczyńcy

 • Ryszard Niklas

  Ryszard Niklas dołaczył do nas w 2017 roku. Absolwent studiów magisterskich wydziału filologiczno-historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji przy Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym oraz Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczo Behawioralnej, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Behawioralnej i Poznawczej, zrzeszającego specjalistów profesjonalnie pomagających w problemach z zakresu zdrowia psychicznego. Prowadzi indywidualną praktykę w Giżycku, kieruje Specjalistycznym Ośrodkiem Terapeutycznym – Przyjazną Kliniką Uzależnień w Starych Juchach

 • Maciej Olszewski

  Maciej Olszewski dołączył do nas jako darczyńca w 2016 roku. Odznaczony platynową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczył się w Program? "Trzeba pomagać młodym ludziom na starcie" - napisał Maciej Olszewski o tym dlaczego włączył się w Przekaż dalej. Musimy waam się przyznać, że! my już nie #wiemy jak traktować tego człowieka :) #Pomoc jaką otrzymaliśmy jest taka, że co najmniej w 3-4 rolach byśmy go #obsadzili. #darczyńca, #sympatyk, #doradca, czy już członek #zespołu... Jedno wiemy na pewno #WIELKIE #DZIĘK Maćku i wielkie dzięki dla firmy FALA - farby dla każdego

 • Artur Fijałkowski

  Artur Fijałkowski jest człowiekiem wielu pasji – lata samolotem, żegluje, jeździ motocyklem. Ale przede wszystkim jest przedsiębiorcą. Jedną z ważniejszych pasji w jego życiu jest biznes i praca z innymi ludźmi – dlatego prowadzi Agencję Pracy Tymczasowej Mazury Job, którą stworzył od podstaw. Dzięki kreatywności Artura i włożonemu w nią sercu jest nie tylko przyjaznym miejscem pracy, ale też prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia.

 • Nikodem Kemicer

  Nikodem Kemicer dołączył do nas jako darczyńca w 2018 roku. Odznaczony złotą odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczył się w Program? "Jestem człowiekiem wielu pasji. Niestety część z nich odkryłem bardzo późno - wiadomo finanse, a raczej ich brak. Dlatego postanowił wesprzeć fundusz stypendialny Przekaż dalej, aby inni mieli większe szanse" - taką odpowiedź od niego usłyszeliśmy. 

 • Grzegorz Stachurski

  Grzegorz Stachurski jest z nami od 2015 roku. Odznaczony złotą odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. "#Wspieram od początku i będę wspierał nadal, mimo, że z reguły #pomagam inaczej niż #finansowo, na Przekaż dalej daje #kasę, bo wiem jak ta #inwestycja działa na młodych ludzi." - takie zndanie na temat Przekaż dalej ma Grzegorz Stachurski. 

 • Monika Koszade - Rutkiewicz

  Monika Koszade - Rutkiewicz dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona złotą odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Jest osobą pełną pasji, podróżniczką i zapaloną czytelniczką. Ogromną satysfakcję dają jej kontakty międzypokoleniowe - przekazywanie wiedzy, integrowanie się wokół ważnych spraw społecznych a także współdziałanie z interesującą młodzieżą. Monika jest współtwórczynią idei programu Przekaż dalej, a tym roku wsparła go po raz kolejny.

 • Patrycja Łapińska

  Patrycja Łapińska jest z nami od 2015 roku. Odznaczona złotą odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Patrycja wspiera program od samego początku. Dlaczego? „Warto wspierać Przekaż dalej, dlatego że zawiera w sobie efekt synergii, czyli 2 + 2 = 5. Razem możemy więcej, a wytworzona pozytywna energia idzie dalej w świat i procentuje kolejnymi pozytywnymi działaniami.” 

 • Agata Kozłowska

  Agata Kozłowska dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczyła się w Program? Bo "warto dać szansę, wspierać osoby szukające pomysłu, spełniające swe marzenia i pasje życiowe. Podziwiam stypendystów za odwagę i szukanie sposobów na zrealizowanie celów.

 • Urszula Podurgiel

  Urszula Podurgiel jest z nami od 2015 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego Ula wspiera program Przekaż dalej? "Bo to #super program! #Rozwój #pasji jest kluczowy dla rozwoju indywidualnego i społecznego. Najlepiej by #wszyscy zajęli się rozwojem pasji i tylko tym się zajmowali".

 • Emilia Borawska

  Emilia Borawska dołączyła do nas jako darczyńca w 2018 roku. Odznaczona brązową odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego włączyła się w program? "Lubię ludzi. Możliwości jakie daję program Przekaż Dalej pozwalają na rozwój młodych, fajnych, zawsze z talentem ludzi. Mam pasję, więc wspieram pasje, moją pasją stała się fotografia! Co do programu to widoczne są efekty, pracy młodych ludzi. Mnie to cieszy i dodaje energii do moich działań! Rozwój jest najważniejszy" - dlatego Emilia Borawska właczyła się w program.

 • Iwona Szymańska

  Iwona Szymańska dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczyła się w Program?  "Wspólna historia sięga jeszcze wyciągniętej z kieszeni "pogrezezdanej", pomiętej kartki, rozprostowanej na kolanie. Tak był to program Przekaż dalej, ale jeszcze pod inną nazwą, w innym modelu i tylko na papierze."

 • Jacek Orzeł

  Jacek Orzeł dołączył do nas jako darczyńca w 2018 roku. Odznaczona złotą odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży.

 • Iwona Olkowicz

  Iwona Olkowicz jest z nami od 2015 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży. Darczyńa, członek zespołu, tutorka w programie Przekaż dalej, wspiera młodzież środkami oraz własnym czasem i doświadczeniem.  

 • Karol Paszkowski

  Karol Paszkowski jest z nami od poczatku. Odznaczony złotą odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. Lider, inicjator, organizator, siewca idei i wolontariusz programu Przekaż dalej w Ełku oraz w Warzawie.   

 • Małgorzata Zając

  Małgorzata Zając dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży w Powiecie Ełckim. 

 • Joanna Bednarczyk

  Joanna Bednarczyk dołączyła do nas jako darczyńca w 2018 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparie młodzieży z powiatu ełckiego. Dlaczego właczyła się w Program? Bo " "Uważam że trzeba wspierać młode talenty" - umotywowała, krótko zwięźle i na temat

 • Krzysztof Łapiński

  Krzysztof Łapiński dołączył do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczony brązową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Paweł Wilk

  Paweł Wilk jest z nami od 2015 roku. Odznaczony brązową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Sebatian Klimowicz

  Sebastian Klimowicz jest z nami od 2015 roku. Odznaczony srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Andrzej Kratyński

  Andrzej Kratyński dołączył do nas jako darczyńca w 2016 roku. Odznaczony brązową odznaką za Przekazywanie dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego.

 • Marcin Lau

  Marcin Lau dołączył do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczony srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego.

 • Joanna Bożewicz

  Joanna Bożewicz dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona sredbrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Krzysztof Kozłowski

  Krzysztof Kozłowski dołączył do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczony srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Michał Szulc

  Michał Szulc dołączył do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczony brązową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Agnieszka Zielińska

  Agnieszka Zielińska dołączyła do nas jako darczyńca w 2016 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Marta Hendzel

  Marta Hendzel jest z nami od 2015 roku. Odznaczona srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego.

 • Kamila Kulpa

  Kamila Kulpa dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona brązową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Marta Słuchocka

  Marta Słuchocka dołączyła do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczona brązową odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Andrzej Orzechowski

  Andrzej Orzechowski dołączył do nas jako darczyńca w 2015 roku. Odznaczony srebrną odznaką za Przekazywanie Dalej i wsparcie młodzieży z powiatu ełckiego. 

 • Nasi Darczyńcy mniejsi i więksi 2017/2018

  Dołączyli do nas jako darczyńcy w 2017 roku, przekazują dalej i rozwijają pasje młodzieży z powiatu ełckiego: Julita Kratyńska, Ada Lewandowska

 • Nasi Darczyńcy mniejsi i więksi

  Dołączyli do nas jako darczyńcy w 2015 roku, przekazują dalej i rozwijają pasje młodzieży z powiatu ełckiego: Agnieszka Łask, Jacek, Adam Konowrocki, Maciej Bielawski,  Paulina Lizak, Helena Penkiewicz, Jakub Omalecki, Beata Klaus-Gramacka.

 • Nasi Darczyńcy mniejsi i więksi

  Dołączyli do nas jako darczyńcy w 2015 roku, przekazują dalej i rozwijają pasje młodzieży z powiatu ełckiego: Magdalena Zamojska-Lau, Aneta, Renata Smolińska, Kasia, Angelika Ziegert, Mateusz Lemieszko, Jola Grad, Adam, Olga Zielińska oraz pięcioro anonimowych darczyńców. 

 • NASI DARCZYŃCY MNIEJSI I WIĘKSI

  Dołączyli do nas jako darczyńcy w 2016 roku, przekazują dalej i rozwijają pasje młodzieży z powiatu ełckiego: Patryk Dargiewicz, Hanna Zielińska, Emilia Pachucka, Kamil Birgiel, Emilia Matys, Darisz „Szczur”, Marcin Reman.

 • NASI DARCZYŃCY MNIEJSI I WIĘKSI

  Dołączyli do nas jako darczyńcy w 2016 roku, przekazują dalej i rozwijają pasje młodzieży z powiatu ełckiego: Agata Otrębska, Barbara, Katarzyna Karpa-Świderek, Marcin Kacprowicz, Elżbieta Topolska.

Partnerzy

  • Slider 26
  • Slider 29
  • Slider 65

Darczyńcy

  • Slider 69
  • Slider 71
  • Slider 70
  • Slider 72
  • Slider 73
  • Slider 74
  • Slider 75
  • Slider 76
  • Slider 77
  • Slider 78
  • Slider 79
  • Slider 54
  • Slider 80
  • Slider 81
  • Slider 82
  • Slider 45
  • Slider 35
  • Slider 47
  • Slider 53
  • Slider 44
  • Slider 48
  • Slider 43
  • Slider 55

Wspierają nas

  • Slider 64
  • Slider 67
  • Slider 83
  • Slider 84
  • Slider 17